14. listopadu 2018

Večer pro firemní dárce a nadace v Louvre

V minulém týdnu jsme pořádali díky našim sponzorům Kulturní večer pro naše firemní dárce a nadace v Galerii kavárny Louvre.

Děkujeme, že jste se zúčastnili a měli jsme tak možnost vám poděkovat osobně za vaši přízeň a finanční podporu v roce 2018. Akci za sponzorské ceny moderoval Vlasta Vébr , hudební vystoupení Tomáš Impellizzeri a A. M. Kolingerová a divadelní soubor Squadra Sua.
Všem moc děkujeme za vystoupení.

 

 

 

 

 

7. listopadu 2018

Novinky z Centra rodinné terapie Horizont

Centrum rodinné terapie Horizont se nově více zaměřuje na poradenské a terapeutické služby pro děti a rodiny, kde se vyskytuje duševní onemocnění – u rodiče anebo jiné pečující osoby.
Více v rozhovoru s vedoucí centra M. Štrinclovou.

30. října 2018

Mezipatro aktuálně

Kapacita Centra pro děti Mezipatro je do 31.12. 2018 včetně, zcela naplněna.

30. října 2018

Bertík pomáhá.

Dostali jsme se do užšího kola při hlasování v rámci hypermarketu Albert – Bertík pomáhá. Termín hlasování je 24.10.- 6.11.2018 a je možno nás podpořit svým hlasem v OC Šestka.

 

Název našeho projektu je Socioterapeutická skupina v Mezipatře.
Děkujeme předem za vaše hlasy!

 

 

 

 

26. října 2018

Dražba fotografie Jana Mlčocha

Originální fotograf tanečnic Jan Mlčoch nás již podruhé podpoří dražbou své fotografie. Tentokrát to bude snímek, který vidíte – DANCE.
Máte-li zájem se dražby zúčastnit, přijďte na vernisáž výstavy Jana Mlčocha – INTERMEZZO PER LA DANZA, která se koná dne 13. listopadu od 18.30 hod v Café Kampus, Náprstkova 10, Praha 1. Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

 

 

 

24. října 2018

Chystáme nový spot!

Již brzy vám ukážeme náš nový spot, který je financován z projektu UPS. Malá ochutnávka z natáčení.

17. října 2018

Kariéra

Aktuálně vypisujeme výběrové řízení na pozice:

 

15. října 2018

Volné dny na dobrovolnictví

Některé firmy podporují dobrovolnictví ve své organizaci také tím, že poskytují volné dny pro své zaměstnance. Nově firma ExxonMobil BSC Prague zavedla dva dny v roce pro zaměstnance, které mohou věnovat dobrovolnické práci v neziskových organizacích. Zúčastnili jsme se akce, kterou připravili pro své zaměstnance v ExxonMobil BSC Prague a pro neziskové organizace, které podporují. Jsme rádi, že jsme mohli představit svou činnost případným dárcům a dobrovolníkům. Těšíme se na další spolupráci!

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.