16. července 2018

Letní prázdniny – zábava, nebo nuda?

Nastal čas letních prázdnin. Čas tolik vytoužený. Čas, na který se řada dětí těšila už od začátku školního roku. Dva měsíce, šedesát dva dní, nebo také tisíc čtyři sta osmdesát osm hodin „volna“.

 

Jaký vliv může mít neorganizovaný volný čas na děti?  Jak děti v létě zabavit?  To vše se můžete dočíst v článku od Mgr. Karolíny Tučkové, vedoucí Centra pro děti Mezipatro.

 

 

 

 

 

9. července 2018

Advokáti dětem opakovaně finančně podporují letní pobyt našich dětí.

29. června 2018

Jak se připravit na vysvědčení

„ S koncem června přichází i doba začátku prázdnin, respektive konce školního roku. Pro děti to neznamená nejen konec školních povinností, ale přináší s sebou i vyhodnocení půlroční školní docházky, tedy snah dítěte se něco naučit, snah učitelů dítě v předepsaných předmětech vzdělat a snah rodičů být dětem i učitelům nápomocni. Vysvědčení je tak jakási rekapitulace proběhlého období, která by měla posloužit pro jeho vyhodnocení, tj. k tomu, aby si děti i rodiče řekli, co se povedlo (a náležitě to odměnili) a co by mohlo být příště lepší (jak to příště lépe zvládnout).“ Více v článku od Mgr. Michala Knihy, sociálního pracovníka Domu tří přání.

 

26. června 2018

Děkujeme Nadaci Agrofert

Máme velkou radost, že se dlouhodobě můžeme spolehnout na podporu Domu tří přání ze strany Nadace Agrofert. Tentokrát Nadace Agrofert finančně přispěla na provoz pobytové části Domu Přemysla Pittra. Konkrétně je příspěvek určen na mzdy vychovatele a sociálního pracovníka. Moc děkujeme!

 

22. června 2018

Podpořte letní pobyt pro děti

 

Jistě už připravujete svou letní dovolenou s rodinou. My také připravujeme letní pobyt pro ohrožené děti z Domu tří přání. Pokud byste nás chtěli v této aktivitě podpořit, budeme rádi za jakoukoli částku, kterou zašlete přes darovací server Darujme.cz.

Děkujeme Vám.

 

 

 

 

 

 

21. června 2018

Nová Výroční zpráva!

Podívejte se na naši Výroční zprávu za rok 2017 

20. června 2018

Děkujeme Nadace Komerční banky, a.s. – Jistota.

Velmi si vážíme přístupu nadace, ve kterém se odráží zájem o naší oblast.
Máme radost, když vidíme donory, kteří uvažují dlouhodobě a systémově. Dlouhodobá podpora Nadace Komerční banky, a.s. – Jistota nám umožní věci posouvat dál.
Děkujeme mockrát za osobní přístup Nadace Jistota.

 

 

 

 

 

14. června 2018

Vernisáž v Mezipatře

Dne 13. 6. 2018 se u nás v Centru pro děti Mezipatro konala naše pravidelná vernisáž.
Hosté si mohli pořídit obrázky a keramické výrobky dětí z Domu tří přání.

Děti měly radost, že se jejich výrobky líbily.

 

Podívejte se, jak se jejich výtvory povedly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.