15. února 2018

Děkujeme Nadace Terezy Maxové dětem za finanční prostředky na projekt psychologické a terapeutické podpory dětem a rodinám ze všech čtyř zařízení Dům tří přání, a to akreditovaným psychologem a terapeutem.

5. února 2018

Kariéra

Aktuálně vypisujeme výběrové řízení na pozici ředitel/ ředitelka organizace.  Podrobnosti k pozici v inzerátu. 

 

29. ledna 2018

Ohrožené dítě

Právě jsme spustili nový web s interaktivní mapou služeb pro ohrožené děti a jejich rodiny. Cílem je umožnit jak dětem, tak rodičům v celé ČR najít odbornou pomoc, která přesně odpovídá problému, se kterým se potýkají. Mapu budeme nadále rozšiřovat o další instituce a uvítáme, pokud nás sami oslovíte v případě, že byste rádi touto cestou zdarma inzerovali své služby.

www.ohrozenedite.cz

17. ledna 2018

Přinášíme ukázku tvorby „našich dětí“ z programu Výtvarná dílna s naší lektorkou Marií Ladrovou. Líbí se vám portréty?

28. prosince 2017

Díky grantu firmy UPS SP Czech Republic, s.r.o. jsme mohli uskutečnit inovaci našeho webu dumtriprani.cz. Připravíme videoklip, ve kterém budeme dokumentovat naše služby pro ohrožené děti. Další finance investujeme do nového webu ohrozenedite.cz, který bude sloužit jako mapa služeb pro ohrožené děti v celé republice.

Velice si ceníme dlouhodobé spolupráce s firmou UPS a děkujeme, že můžeme projekt využít pro propagaci a osvětu v této problematice. Šek jsme přebrali od Marcina Krzaka – Country manager UPS a Martina Matuny – HR manager.

 

21. prosince 2017

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

20. prosince 2017

Vánoční bazárek ve firmě Provident

Je již dlouhodobým dobrým zvykem, že ve firmě Provident pořádají Vánoční bazárek.
Zaměstnanci a firma tak přispějí na Dům tří přání. Tento rok vybrali moc pěknou částku, kterou věnují na plat terénní pracovnice. Děkujeme!

19. prosince 2017

Adventní dílna

Jako každý rok i letos proběhla v Mezipatře adventní dílna s hojnou účastí dětí a s mnoha krásnými výrobky na konci. Děti měly možnost vyzkoušet si výzdobu skleniček, vyrobit jednoduché papírové ozdoby na stůl či na stromeček a především zažít atmosféru blížících se Vánoc. Vůně citrónů, pomerančů a badyánu se nese ateliérem doteď…

 

 

 

 

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.