11. července 2020

Konec sbírky v rámci projektu „ČSOB POMÁHÁ REGIONŮM“

Ve čtvrtek 2.7.2020 skončila sbírka v rámci projektu „ČSOB pomáhá regionům“, ve které se nám podařilo na úpravy zahradu u Domu Přemysla Pittra vybrat 26 301 Kč.
ČSOB nás k tomu podpoří částkou 40 000 Kč.

 

Děkujeme všem našim přispěvatelům za finanční, ale i celkovou, podporu!

8. července 2020

Podpořte nás jedním kliknutím

Stáhněte si od 7. do 9. 7. 2020 do vašeho prohlížeče givtího Pomocníka (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 Kč.
S Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na podporu činnosti naší organizace. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc.

Stahovat můžete zde

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky

7. července 2020

Provoz Domu tří přání během prázdnin

Všechna centra D3P fungují během prázdnin v obvyklé provozní době s výjimkou Domu Přemysla Pittra, kde je provoz z technických důvodů přerušen od 1.7. do 31.7.

 

Děkujeme za pochopení.

2. července 2020

Provoz Domu Přemysla Pittra o letních prázdninách

Od 1.7. 2020 do 31.7.2020 je provoz Domu Přemysla Pittra dětem z technických důvodů přerušen. K obvyklému provozu se DPPD vrátí v měsíci srpnu.

 

Děkujeme za pochopení.

30. června 2020

Výroční zpráva 2019

Vážení partneři, podporovatelé a přátelé Domu tří přání,
Výroční zprávu za rok 2019 si můžete prostudovat zde.

 

Za grafické zpracování Výroční zprávy a výrobu děkujeme Boomerang Communication s. r. o.
Za tisk děkujeme tiskárně Helma Roto.

 

 

 

 

 

 

Výroční zprávu Domu tří přání kompletně sponzoruje vydavatelství Boomerang Communication a tiskárna Helma Roto. Děkujeme.

22. června 2020

125 let od narození Přemysla Pittra

V neděli 21. června 2020 uplynulo 125 let od narození Přemysla Pittra (21. června 1985 – 15. února 1976). Přemysl Pittr byl humanista, kazatel, sociální pracovník. Svůj život zasvětil pomoci dětem a potřebným. Založil Milíčův dům na pražském Žižkově, který sloužil pro mimoškolní výchovu dětí.

 

Naše krátkodobé pobytové zařízení, Dům Přemysla Pittra, nese čestně jeho jméno.

 

18. června 2020

Dům tří přání pomáhá kolegům v Bosně a Hercegovině.

V pondělí proběhla v Domě tří přání schůzka se zástupci organizace CARE Česká republika z. s. Tato organizace je součástí mezinárodní organizace CARE International, která se zaměřuje na rozvojovou a humanitární pomoc na různých místech světa.

 

CARE Česká republika připravuje pokračování projektu na podporu kapacit neziskových organizací v Bosně a Hercegovině. Některé z těchto organizací pomáhají ohroženým dětem a rodinám stejně jako Dům tří přání.

 

V loňském roce nás zástupci organizace navštívili a velmi ocenili Mapu ohroženého dítěte a také naši klientskou databázi. Obě tyto platformy by rádi přenesli do své praxe. Dům tří přání, s podporou CARE Česká republika, jim v tom bude, pokud vše dobře dopadne, od roku 2021 pomáhat.

 

2. června 2020

Soutěžíme v rámci projektu „ČSOB POMÁHÁ REGIONŮM“

Od 2.6. do 2.7. 2020 probíhá sbírka v rámci projektu „ČSOB POMÁHÁ REGIONŮM“, kterého se účastníme a soutěžíme o peníze na úpravu zahrady u Domu Přemysla Pittra. Zahradu plánujeme jako prostor pro herní a sportovní aktivity a také jako klidovou zónu s altánem, bylinkovou zahrádkou atd. Kromě celkových úprav zeleně je nezbytné provést terénní úpravy.
Podpořit v našem záměru nás můžete zde

Děkujeme za podporu!

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.