10. září 2018

Sociální služby DPPD mají nový telefon

Číslo 607531818 NOVĚ najdete na stránce Domu Přemysla Pittra pro děti.

 

 

6. září 2018

J-1Alumni Network CZ a běh pro Dům tří přání

Děkujeme J-1 Alumni Network CZ za velmi pěknou částku $750, kterou pro nás vyběhali účastníci běhu v parku na Vítkově v Praze také za účasti zaměstnanců Ambasády USA.
Bylo to již třetí pokračování pěti kilometrového běhu a chůze pro Dům tří přání. Účastníci si užívali také krásné výhledy z Vítkova, občerstvení a networking.

 

Na akci bylo kolem 40 lidí. Jednalo se nejen o sportovní akci, ale i o společenskou aktivitu, která má za cíl přinést nějaké pozitivní přínosy pro českou společnost.

 

J-1 Alumni Network CZ je nezávislá organizace, která se uskupila z předchozích účastníků Summer Work and Travel. Nyní je to komunita J-1 Alumni nationwide.

 

 

 

 

6. září 2018

Kariéra

Aktuálně vypisujeme výběrové řízení na pozice:

  • sociální pracovník /pracovnice pro individuální práci s dětmi v centru pro děti Mezipatro. Podrobnosti v inzerátu.

 

3. září 2018

Nástup do školy aneb co se stane když

Začátky jsou náročné jak pro děti, tak pro dospělé. Jak se připravit na důležitý začátek školy a být dítěti oporou, se dočtete v článku Nástup do školy od Mgr. Michala Knihy.

 

29. srpna 2018

Dárek pro Martinu

Naše kolegyně Martina, která má u nás na starosti PR a individuální fundraising,
bude mít brzy narozeniny. Místo dárků si přeje podpořit Dům Přemysla Pittra pro děti.
Můžete se přidat ke gratulantům, nebo podpořit naši činnost jen tak.
Má to smysl. Děkujeme. Možnosti darování přes Darujme.cz tady.

 

 

 

 

 

 

24. srpna 2018

Děkujeme Nadačnímu fondu Avast

Nadační fond AVAST dlouhodobě podporuje naší administrativní činnost v rámci pomoci ohroženým dětem a rodinám v náročné životní situaci. Příspěvek Nadačního fondu AVAST je využit pro přípravu a realizaci dobročinné a obecně prospěšné činnosti pracovníka administrativně provozního, pracovníka fundraisingu, koordinátora dobrovolníků a na zajištění provozních nákladů Domu tří přání.

Jsme velice rádi, že Nadační fond AVAST již po dobu několika let naslouchá našim potřebám. Všechny činnosti jsou velice důležité pro hladký chod celé organizace a tím také pro poskytování profesionální a dlouhodobé pomoci ohroženým dětem. Děkujeme velice za důvěru a za velkou pomoc.

22. srpna 2018

Malování v Deltě

Oceňujeme dobrovolnickou činnost zaměstnanců ze společnosti BNP Paribas Cardif. Ve velkém horku nám krásně vymalovali konzultační místnosti v Centru pro rodiny Delta. Děkujeme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30. července 2018

Prázdninový workshop – keramika

Práce s keramickou hlínou nabízí dětem možnost, jak uvolnit stres a napětí. Tvoření působí relaxačně i terapeuticky. Posiluje u dětí trpělivost, pečlivost, vzájemnou ohleduplnost a pomáhá jim objevovat nové možnosti a svou vlastní originalitu.

 

V rámci workshopu keramiky, který vedla lektorka Anička Císlerová, se děti podívaly do mořských hlubin a vybraly si pro tvoření ryby, želvy, delfíny. Podívejte se, jak v rukách dětí mořští živočichové vznikali.

 

 

 

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.