Benefiční a jiné akce

 

 • Firma GEP připravila pro své zaměstnance grilování na terase.Součástí akce byl bazar s prodejem keramických výrobků dětí z Domu tří přání. Na bazaru se vybrala velice pěkná částka, která byla po domluvě použita na letní tábor s terapeutickým zaměřením pro ohrožené děti.

 

 • Gymnázium nad Alejí
  Studenti a studentky Gymnázia Nad Alejí se s profesorkami domluvili na společném projektu v rámci dramatického kroužku. Připravili divadelní zpracování Hamleta, za jehož vstupné vybrali na Dům tří přání a přispěli tak na tábor pro ohrožené děti.

 

 • Arte Levite
  Benefiční večer Arte Levite
  Akrobatické uskupení připravilo v prostorách krásného Pražská křižovatka kostel sv. Anny vystoupení, při kterém vybraly akrobatky vysokou částku, kterou věnovaly na sportovní aktivity pro děti z Mezipatra.Na akci proběhla i dražba fotografie fotografa Jana Mlčocha, který věnoval do sbírky výtěžek za prodej fotografie akrobatky také na děti z Domu tří přání.

 

 • Zažít město jinak – Puškiňák
  V rámci akce Zažít město jinak se konala již podruhé na Puškinově náměstí sousedská slavnost. Dům tří přání měl na akci svůj stánek, kde se kolegyně z přímé práce věnovaly dětem. Výtěžek z tomboly, kterou uváděla Simona Babčáková, věnovaly organizátorky na Dům tří přání.

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.