TITLE

DESCRIPTION

Pomáhejme pohybem s Nadací ČEZ

Projekt Domu tří přání „Pobytové služby pro ohrožené děti“ byl úspěšně aktivován v aplikaci Pomáhejme pohybem od Nadace ČEZ.

Projekt bude uveřejněn po dobu jednoho měsíce. Do té doby potřebujeme nasbírat celkové množství bodů, díky kterým následně můžeme získat potřebné finance pro pobytovou službu DPPD.

Jak to funguje?

  • Aplikace funguje v chytrých telefonech (Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1.).
  • Aplikace rozlišuje řadu základních pohybových aktivit, pokud si mezi nimi nevyberete lze použít aktivitu blízkou (běh, chůze, nordic walking, jízda na kole, bruslení, běžkování, lyžování, tanec, jízda na koni, tenis, skateboard, fotbal, hokej, kajak, invalidní vozík, posilování, skialpinismus, chůze s kočárkem, jízda na koloběžce, handbiking, sněžnice, sáňky, snowboard).
  • Při zahájení aktivity se spustí sledování v mobilu a po ukončení aktivity můžete buď hned, nebo kdykoli později body přiřadit zvolenému projektu. Připojení k internetu je, kromě instalace aplikace, nutné jen v momentě přiřazování bodů. Pokud budete potřebovat radu, obraťte se na nás, pomůžeme.

vše o Pomáhej pohybem

Děkujeme za vaši podporu.

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.