22. září 2023

Strategické plánování D3P

Celý tým Domu tří přání se ve čtvrtek 21.9. sešel na Strategickém plánování v krásném prostředí Město Moře.
Malovaly se plány do budoucna, abychom i nadále mohli co nejpestřeji vracet dětem barvy do života.

 

Děkujeme všem zúčastněným a také průvodci celého setkání, Honzovi Rudolfovi ze Vzdělávací agentury Tudy Tam.
 

19. září 2023

Uzavření všech center Domu tří přání 21.9.

Ve čtvrtek 21.9.2023 mají všechna centra Domu tří přání z organizačních důvodů zavřeno.
Děkujeme za pochopení.

18. září 2023

Oslava 20. let je úspěšně za námi!

Slavnostní den v Domě Přemysla Pittra se povedl náramně. Děkujeme z celého srdce všem, kteří nás přišli podpořit a užili si to s námi.

 

Indicie dobré nálady byly už kolem jedné, když vysvitlo slunce a DJ UFI DA MAN rozvrkočil přípravný tým.
A pak už to jelo. Jedno milé setkání za druhým, slavnostní přípitky, vůně fajnových buřtů, workshop, film, beseda, výstava, poctivé kafe i eňoňuňo bistro. A když Zadražil dražil, všem se tajil dech!
Ve fotokoutku se zhmotňovaly vzpomínky a nakonec všichni propadli Propadleekovi.
 

A my v D3P si přejeme nejvíc to, co vyslovil youtuber Lukefry: „Místo, jako je Dům Přemysla Pittra, je extrémně důležité. Věřím, že za těch 20 let už spoustu zdejších příběhů dospělo ke šťastnému konci. Tak ať je těch šťastných konců co nejvíc.“ ❤

 

Za skvělý obrazový doprovod děkujeme z celého srdce Oleně Katrevych!
 

Děkujeme za podporu a pomoc také všem našim partnerům, sponzorům, dobrodincům, dobrovolníkům, kolegům, přátelům. Spřízněným duším.
 

12. září 2023

PRVNÍ UDÁLOST SEZÓNY SE BLÍŽÍ! POJĎTE SLAVIT S NÁMI!

Český hydrometeorologický ústav slibuje na čtvrtek famózní babí léto. My jsme ale připraveni i na anglické počasí. Jsme totiž připraveni na všechno a všechny. Protože ve čtvrtek se u nás bude: slavit, smát, vzpomínat, poslouchat, tančit, hrát, vzdělávat, fotit, dražit, šopovat i debužírovat.
Čekají nás jedny nezapomenutelné dvacetiny.❤️

 

CO, KDY, KDE:
Zahradní slavnost k 20. výročí Domečku, 14. září 2023, 14 -19 hodin
Dům Přemysla Pittra pro děti, Karlovarská 337/18, Ruzyně
 

Akci podporují: náměstkyně primátora hl. m. Prahy Alexandra Udženija,  MČ Praha 6, Archiv Přemysla Pittra a Olgy Fierzové, Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A. Komenského, GEP, Trans*parent, Svět školáka, Fotonaut, Plackovna.cz, Coffee Makers, Bistro My SLÍŠ?, AMBI – Naše maso a Náš chléb.

 
Vstup na akci je zdarma.
 
Těšíme se na Vás kromě týmu Domu tří přání i jeho fenomenální zakladatelka, Elena Turnovská.

 

29. srpna 2023

Lukefry na scéně

Mladé dámy a mladí pánové,
youtuber a influencer LUKEFRY přijde mezi nás…

 

CO, KDY, KDE:
Zahradní slavnost k 20. výročí Domečku, 14. září 2023, 14 -19 hodin, Dům Přemysla Pittra pro děti, Karlovarská 337/18, Ruzyně

 

Kromě Lukefryho se můžete se těšit na pestrý program, zaměřený na naši novou krizovou pomoc (krizová lůžka pro děti 12-18 let) a odkaz českého humanisty a sociálního pracovníka, Přemysla Pittra, po kterém je zařízení pojmenováno. Součástí bude také benefiční jarmark, hudební vystoupení kapely Propadleek, workshopy, projekce filmu LIDI od Kateř Tureček. V neposlední řadě se můžete zúčastnit vydražení míče s podpisem fotbalové legendy, Tomáše Rosického. Odpoledne bude moderovat herec Jan Zadražil.

 

Akci podporují: náměstkyně primátora hl. m. Prahy Alexandra Udženija,  MČ Praha 6, Archiv Přemysla Pittra, Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A. Komenského, GEP, Trans*parent, Svět školáka, Fotonaut, Plackovna.cz, Coffee Makers a AMBI – Naše maso.

 

Vstup na akci je zdarma. Z organizačních důvodů nám velmi pomůžete, pokud svoji účast předem potvrdíte na e-mail: [email protected]  

 
Těšíme se na Vás.

25. srpna 2023

Náš letní pobyt pro děti v Pecce u Nové Paky? Byla to pecka!

Jako každý rok jsme v půlce srpna pořádali letní pobyt pro naše klienty ve věku 7-15 let v Pecce u Nové Paky.
 

Naše letní pobyty považujeme za důležitou součást práce s našimi klienty. A nejde tu jen o prázdninová dobrodružství: pro některé děti je to vůbec první zkušenost s pobytem mimo rodinu. Musí se poprvé postarat samy o sebe i o své věci. Dobrodružnou výzvou je i to, jak to všechno udělat bez agrese a rvaček, nebo naopak, jak možná poprvé nahlas a otevřeně říct, co potřebuju. A pro nás dospělé je na konci pobytu radost pohledět na všechny ty, které dokázaly otevřít své nitro, zažily úspěch v kolektivu a pocítily vlastní sebeúctu a hrdost.
 

A jaké to letos bylo?
 

Podařilo se nám zachránit Alenku z moci Srdcové královny. Každá z postav z Říše divů nám pomohla nacházet důležité zdroje v nás: trpělivost, laskavost, humor, soucit, moudrost. Pomocí nich jsme pak byli schopni vyhrát nad Srdcovou královnou. A také se nám nakonec podařilo pochopit, proč je srdcová královna taková, jaká je…

 

31. července 2023

Pozvánka na Konferenci Domu tří přání

Zveme vás na první ročník odborné konference Domu tří přání MULTIDISCIPLINARITA – NADĚJE PRO DUŠEVNÍ ZDRAVÍ DĚTÍ A DOSPÍVAJÍCÍCH.

Termín: pátek 10.11. 2023, 9.00 – 17.30
Místo konání: Hotel Grandium, Politických vězňů 12, Praha 1

Je současný stav péče o psychické zdraví dětí a dospívajících dostatečný? Dokážeme propojovat práci zúčastněných rezortů a služeb? Jak umíme pracovat s prevencí a včasným záchytem psychických potíží? Je Multidisciplinarita cestou k lepším zítřkům?

 

VÍCE INFORMACÍ VČETNĚ PROGRAMU NALEZNETE: ZDE

REGISTRACE

S registrací neváhejte, kapacita je omezena!

Těšíme se na Vás.

21. července 2023

Uzavření pobytové části v Domě Přemysla Pittra 24. 7. – 4. 8.

V termínu od 24. 7. do 4. 8. bude z důvodu technických úprav mimo provoz pobytová část Domu Přemysla Pittra pro děti. Ambulance poskytuje své služby beze změny!
Děkujeme za pochopení.

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.