29. listopadu 2021

30. listopad – Giving tuesday

Zítra se koná Giving Tuesday, světový den štědrosti a dobrých skutků. Dům tří přání letos věnuje tento den prevenci duševního zdraví.

 

Spolu s 1981 Secondhand jsme připravili společné živé vysílání. Tématem budou úzkosti v dospívání, jak je rozeznat, kde hledat pomoc a jak jim předcházet.

Nalaďte si nás zítra 30. listopadu od 19.30 na Instagramu.

 

Podpořit nás můžete celý den i během i během živého vysílání – rychlým převodem na účet pro veřejnou sbírku zde. Děkujeme.

 

16. listopadu 2021

Spolupráce s Nadací Sirius

Centrum pro rodiny Delta v současnosti pracuje na dvouletém projektu s názvem Upevňování a rozšiřování služeb pro děti ohrožené závažně ohrožujícím zacházením v důsledku dlouhodobého rodičovského konfliktu.

Celý projekt, který financuje a podporuje Nadace Sirius, je zaměřený na měření dopadu naší práce, implementaci evaluačních metod a zároveň zvýšení efektivity naší práce a probíhá od 1. 7. 2021 do 30. 6. 2023.

 

Více v záložce Projekty.

10. listopadu 2021

Děkujeme Dejvickému sboru Československé církve bratrské

Tradiční charitativní bazar pořádaný Dejvickým sborem Československé církve bratrské přinesl Domu tří přání krásných 20.000,-. Děkujeme organizátorům a všem návštěvníkům bazaru.

8. listopadu 2021

Poděkování

Paní Bednářová, se kterou dlouhodobě spolupracujeme v rámci canisterapie, velmi mile překvapila děti v Domě Přemysla Pittra.

Děkujeme.

 

 

3. listopadu 2021

Charitativní bazar 5 – 7.11.

Dejvický sbor Československé církve bratrské pořádá tradiční charitativní bazar, z jehož letošního výtěžku podpoří Dům Přemysla Pittra pro děti.

Bazar se uskuteční ve dnech 5.-7.11. na adrese Evropská 88, Praha 6.

 

Děkujeme za podporu.

 

 

23. října 2021

Ikea podpořila Dům Přemysla Pittra pro děti

V letních měsících proběhla v pobytové části Domu Přemysla Pittra pro děti renovace společenských prostor. Proměnou prošla nejen společenská místnost,
ale i dětské pokoje.

 

Děkujeme Ikea za podporu.

 

Jak probíhala celá proměna, se dozvíte z videa s ředitelkou Domu Přemysla Pittra Veronikou Vejvodovou.

 

15. října 2021

Děkujeme dobrovolníkům z FK Dukla Praha

Dnes jsme v Domě Přemysla Pittra pro děti měli speciální brigádu. Dobrovolníci ze sportovního klubu FK Dukla Praha nám pomohli zazimovat záhony, vyčistit chodníčky, odstranit suché větve a v neposlední řadě také vyčistit prostor pro novou sportovní plochu.

 

Děkujeme za pomoc!

13. října 2021

Omezení služby centra Krizová pomoc dětem Šestka

Kapacita centra je v tuto chvíli naplněna.

V případě zájmu o službu, doporučujeme využití služeb například zde: Dětské krizové centrum, Modré dveře Praha, SOS Krizové centrum.

 

Děkujeme za pochopení.

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.