Ambasadoři

Simona Babčáková

Průvodkyně komunikace, lektorka, moderátorka, herečka a ambasadorka Domu tří přání se díky svým řečnickým, improvizačním, komunikačním dovednostem a humoru stala žádanou ženou mnoha rolí a tváří. V hereckém světě má za sebou krásných 22 let v angažmá Dejvického divadla, přes 20 let se věnuje divadelním improvizacím. Účinkovala v mnoha filmech i televizních seriálech.

 

Svou celoživotní vášeň – vlastní rozvoj, sebezkušenostní výcviky, studium filozofie a psychologie, v posledních letech přetavila v další životní i profesní dráhu lektorky komunikace a facilitátorky.
Miluje divadlo, film, četbu, koncerty a procházky přírodou. V listopadu 2023 multidisciplinární Simona Babčáková moderovala odbornou konferenci Domu tří přání s názvem: Multidisciplinarita-naděje pro duševní zdraví dětí a dospívajících. Pro velký úspěch jsme na letošní září připravili benefici pro D3P, kterou v unikátním stand-upu odehraje-odkomunikuje právě naše ambasadorka.

 

Radka Rosická

moderátorka, cukrářka, II. vicemiss ČR 2002, bývalá modelka a současná ambasadorka Domu tří přání celý život pomáhá tam, kde cítí, že je to potřeba. V minulosti spolupracovala s nadací Naše dítě. Své jméno a síly propojuje  s nadačním fondem Pramen pomoci pomáhající dětem, kteří přišli v důsledku nemoci o vlasy. Je tváří značky Steilmann, v Ippa Cafe Praha vede kurzy pečení.

 

Děti a jejich zdraví je téma, které se Radky Rosické bytostně dotýká. Sama je milující maminkou jedenáctiletého Tomáše. Svůj čas s láskou a péčí dělí nejčastěji mezi svého syna, muže, rodinu a přátelé.  Zbožňuje jízdu na koni a kouzlení v kuchyni.

 

Dům tří přání © 2017. Zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, spisová značka U 426.